Родопа загуби гостуването си на Саяна (Хасково) с 1:3

18 Nov, 2023

Родопа (Смолян) загуби гостуването си на Саяна (Хасково) с 1:3 в мач от първенството на Трета лига – Югоизточна група.

Домакините поведоха в първата част на мача, след попадение на Христо Христов. През вторите 45-минути за Саяна се разписаха Ангел Костов и Ахмед Осман.

Единственият гол за Родопа е дело на Михаел Кисьов в края на мача, който още в 3-та минута на срещата имаше възможност да открие резултата, след като остана сам срещу вратаря на домакините, но късметът не бе на негова страна.

От Родопа отбелязаха, че за пореден път смолянския тим е бил ощетен от реферите при гостуване на отбора.

„Този път Георги Стоянов от Пловдив предреши мача, след като при 1:0 не отсъди чиста дузпа в полза на “зелено-белите”, след игра с ръка във вратарското поле на отбора от Хасково”, посочиха от клуба.