Летящ старт на сезона за волейболния тим на Родопа

20 Nov, 2023

Родопа победи отбора на Софийския университет с 3:0 гейма пред пълни домакински трибуни в зала “Величко Чолаков”.

Зелено-белите, водени от треньора Иван Фисински, тръгнаха добре в мача и след оспорвана игра взеха първия гейм с 29:27.

Амбицирани от загубената част, гостите поведоха във втория гейм, но Родопа обърна развоя на събитията и увеличи аванса си с 25:22.

В последната част смолянчани затвориха мача с категорична игра при 25:13 и класическото 3:0 гейма.

Това е трета поредна победа за отбора на Иван Фисински, след като Родопа надигра като гост Ботев (Ихтиман) и Виктория Волей.

Така смолянският тим прави летящ старт на сезон 2023/2024 във Висшата волейболна лига.

От Родопа благодарят на всички, които подкрепиха отбора в първото домакинство за сезона.

Снимки: Facebook