В Рудозем ще пръскат срещу кърлежи и бълхи на 20 юни
19 Jun, 2026
Община Рудозем уведомява гражданите, че на 20 юни (събота) ще се извърши профилактична обработка против кърлежи и бълхи в междублоковите пространства и спортните площадки.
Забранява се влизането на хора и животни в обработените площи на 20 и 21 юни (събота и неделя).
Родителите да не пускат децата в зелените площи. Забранява се пашата на селскостопанските животни в определeния срок!































