Асеновец победи Родопа с 5:1

27 Apr, 2024

Родопа загуби гостуването си на Асеновец с 1:5.

Двубоят от 23-ия кръг от първенството на Трета лига – Югоизточна група се игра на стадион Шипка.

Единственият гол за смолянчани бе дело на Михаел Кисьов, в началото на втората част на двубоя.

Домакините поведоха през първото полувреме с 2:0, като само малшансът не позволи на момчетата на “Родопа” да изравнят.

На три пъти в срещата Радостин Самуилов излиза сам срещу вратаря, но до гол не се стигна.

През втората част Асеновец вкараха още три гола, като единият от тях бе от дузпа. 11-ет метровият наказателен удар бе отсъден от главния съдия Стефан Стефанов веднага след гола на Кисьов, а ситуацията бе повече от спорна.

В двубоя за Родопа не взеха участие голяма част от титулярите по различни причини, като в игра влезнаха всички юноши.

“Неприятна загуба, но с оглед на моментната ситуация в тима играхме футбол. Изпуснахме и доста ситуации”, коментира след мача старши треньорът на Родопа Данаил Бачков.