Община Чепеларе поздрави Антон Синапов за представянето му на Световното по биатлон

14 Feb, 2023

Община Чепеларе поздравява Антон Синапов от СК “Биатлон Чепеларе” за достойното му представяне и безпогрешна стрелба на Световно първенство по биатлон в Оберхоф (Германия), където се класира на 29-то място индивидуална дисциплина на 20 км.

Владимир Илиев и Антон Синапов завършиха в Топ 30 в класическата индивидуална дисциплина на 20км. от Световното първенство в Оберхоф (Германия).

Илиев сбърка три пъти в хода на състезанието и завърши 28-ми. Българинът получава и правото да стартира в масовия старт, който ще се проведе в неделя.

Антон Синапов записа една от двете чисти стрелби в цялото състезание и зае 29-та позиция в крайното класиране.

Йоханес Бьо добави две минути към своето време и спечели четвърта поредна титла от шампионата в Германия. Стурла Леграйд и Себастиян Самуелсон сбъркаха по веднъж и грабнаха съответно сребърното и бронзовото отличие.

Снимка: Biathlon.bg