Децата на Родопа се представиха силно в турнира „Шампион на Шампионите“

05 Jul, 2021

Младите таланти на Родопа Смолян се представиха силно на детския футболен турнир „Шампион на Шампионите“ в Златоград.

Децата, родени през 2010 година станаха втори в оспорвания турнир. Момчетата водени от треньора Левент Аврамов загубиха на финалите от тима на Арена (Ямбол) с 3:0 и спечелиха второто място.

Те записаха общо четири победи, като на полуфинала отстраниха Метал (Перник) с 2:1, след дузпи, тъй като в редовното време двубоят приключи при нулево равенство.

Младите надежди от школата на Родопа родени през 2011 година заеха четвърто място в своята група в престижният турнир в Златоград. Те инкасираха загуба от Талант (София ) с 5:0, а в спора за трето и четвърто място паднаха от Розова долина (Казанлък) с 3:0.

Отлично представяне на двете гарнитури. Благодаря на деца и на техните родители за уникалната подкрепа през целия турнир, коментира Аврамов – треньор на двете формации.

Припомняме, че децата на Родопа (набор 2006 година) спечелиха първото място в турнира.