Атанас Тунев отново спечели тенис турнира „Купата на община Смолян”

06 Mar, 2019

За втора поредна година Общината организира турнир по тенис за “Купата на община Смолян”. Спортното събитие се проведе на 2-ри и 3-ти март в Спортната зала “Величко Чолаков”.

В надпреварата се включиха 30 състезатели на възраст над 14 години, които изиграха интересни мачове изпълнени с много отигравания, достойни за професионалистите.

В индивидуалното класиране на турнира по тенис, на първо място триумфира Атанас Тунев, който за втора поредна година спечели купата. Втори се класира Константин Диев.

В класирането по двойки първи са Красимир Коруев – Атанас Тунев, а на второ място е двойката Кремен Красин-Димитър Овчаров.

Тенесистите бяха наградени от зам.-кмета Марин Захариев, който посочи, че турнирът ще стане традиционен.  Община Смолян осигури кетърниг и награди за тенисистите.